038-31124

ارتباط با راست‌چین

Seo فریلنسر
کارشناس کپی رایتینگ
دورکار


آیا شما یک کپی رایتر با اشتیاق برای ساختن روایت های قانع کننده هستی که قلب ها و ذهن ها را تسخیر می کنه؟ ما مشتاقیم که از یک کپی رایتر ماهر دعوت کنیم تا به تیم نوآور ما در راست چین ملحق شه.ما نیاز به آدم های خود جوش داریم افرادی که بتوانند موقعیت های مختلف را مدیریت کرده و تیم ستاره های ما را تکمیل کنند. اگر آنقدر قوی هستی که از پس چنین موقعیت حساس بربیای،وبه استاندارد های بالای ما برسی و هم پای شرکت ما رشد کنی، روزمه ات رو برای ما ارسال کن، چرا که همیشه اعضای تیم ما بر اساس عملکردشان ارتقاء می یابند، نه براساس سمت و نه بر اساس جایگاه.

به عنوان یک کپی رایتر در راست چین:

  • فرصت هیجان انگیزی داری که از طریق محتوای نوشتاری جذاب و کاربر پسند آگاهی برند رو ارتقا بدی و مخاطبان بیشتری جذب کنی.
  • تسلط قوی به زبان و ادبیات فارسی و اصول و قواعد نگارشی، استعداد خلاق و مهارت در داستان سرایی داری.
  • مدرک لیسانس در زبان و ادبیات فارسی و انگلیسی، روزنامه نگاری، بازاریابی، یا یک رشته مرتبط، همراه با نمونه کارها که سبک های نوشتاری متنوع ازتو را به نمایش بزاره، متمایزت میکنه.
  • با تیم‌های بازاریابی و طراحی ما همکاری نزدیکی داری تا نسخه‌ای متقاعدکننده برای پلتفرم‌های مختلف از جمله وب‌سایت‌ها، رسانه‌های اجتماعی، تبلیغات و موارد دیگر تولید کنی.
  • تواناییت در تطبیق نوشته هات با مخاطبان و بیزنس های مختلف ضروریه.

در راست چین، خلاقیت و مهارتت به شکل گیری نحوه ارتباط ما با مخاطبان کمک می کنه. به ما بپیوند تا روایتی قانع کننده بسازیم که طنین انداز و الهام بخشه. بیا داستان خودمون را تعریف کنیم!

 

 

ارسال درخواست برای این موقعیت