038-31124

ارتباط با راست‌چین

Development تمام وقت
برنامه‌نویس Front-End
شهرکرد

 

آیا شما یک متخصص طراحی وب سایت هستی که علاقه مند به زنده کردن طرح های خیره کننده و پیاده سازی UI داری؟ ما خوشحالیم که از یک برنامه نویس با استعداد Front-end دعوت کنیم تا به تیم فناوری ما در راست چین بپیونده.ما نیاز به آدم های خود جوش داریم افرادی که بتوانند موقعیت های مختلف را مدیریت کرده و تیم ستاره های ما را تکمیل کنند. اگر آنقدر قوی هستی که از پس چنین موقعیت حساس بربیای، به استاندارد های بالای ما برسی و هم پای شرکت ما رشد کنی، روزمه ات رو برای ما ارسال کن، چرا که همیشه اعضای تیم ما بر اساس عملکردشان ارتقاء می یابند، نه براساس سمت و نه بر اساس جایگاه.

به عنوان یک توسعه دهنده Front-end در راست چین :

  • نقش مهمی در شکل دادن به نحوه تعامل کاربران ایفا خواهی کرد.
  • به فن‌آوری‌های فرانت‌اند به‌خوبی آشنا هستی، ذهنیت خلاقانه‌ای داری و به جزئیات طراحی نگاهی دقیق میندازی.
  • دوره های توسعه وب، یا یک رشته مرتبط، همراه با حداقل 2 سال تجربه عملی در توسعه front-end، تو رو از بقیه رقبات متمایز میکنه.
  • از نزدیک با تیم‌های طراحی و فنی ما همکاری می‌کنی تا وایرفریم‌ها و طراحی ها رو به رابط‌های کاربری جذاب و پاسخ‌گو تبدیل کنی.
  • تخصص شما در HTML، CSS، جاوا اسکریپت و آشنایی با فریم ورک های فرانت اند مانند React یا Vue.js برای ایجاد تجربیات یکپارچه و جذاب بصری ضروریه.

 

اگر آماده هستی که در خط مقدم ایجاد طرح های کاربر محور که مجذوب و الهام بخش هستند باشی، ما شما را تشویق می کنیم که به راست چین ملحق بشی! بیا با هم آینده ای روشن تری را طراحی کنیم!

 

ارسال درخواست برای این موقعیت