038-31124

ارتباط با راست‌چین

Development تمام وقت
برنامه‌نویس (Full-Stack (PHP
تبریز, شهرکرد

مانیاز به آدم های خود جوش داریم افرادی که بتوانند موقعیت های مختلف را مدیریت کرده و تیم ستاره های ما را تکمیل کنند. اگر آنقدر قوی هستی که از پس چنین موقعیت حساس بربیای، به استاندارد های بالای ما برسی و هم پای شرکت ما رشد کنی، روزمه ات رو برای ما ارسال کن، چرا که همیشه اعضای تیم ما بر اساس عملکردشان ارتقاء می یابند، نه براساس سمت و نه بر اساس جایگاه.
آیا برنامه نویسی هستی که میتوانی صفر تا صد یک پروژه را جلو ببری! ما بسیار هیجان زده هستیم که یک برنامه نویس Full Stack PHP را دعوت کنیم تا به عضوی حیاتی در تیم ما تبدیل بشه.

 

به عنوان یک برنامه نویس PHP Full Stack در راست چین:

  • تو در طراحی و توسعه راه حل های خلاقانه وب که حضور دیجیتالی ما رو تضمین میکنه، پیشتاز خواهی بود.
  • داشتن پایه ای قوی در توسعه PHP، WordPress و سابقه اثبات شده ایجاد برنامه های کاربردی وب پویا، پاسخگو و کاربر پسندبسیار ارزشمند است.
  • اگر ایجاد رابط های کاربری تعاملی را بلد باشی،با تیم طراحی ما همکاری نزدیک پیدا میکنی، و اونها رو از طریق API های کارآمد به backend متصل می کنی.
  • تسلط برفناوری های فرانت اندمانند HTML، CSS،جاوا اسکریپت و همچنین تجربه با فریم ورک هایی مانند لاراول، تو رو برای موفقیت آماده میکنه.
  • مهارتت در حل مسئله، توجه به جزئیات و اشتیاقت برای نوشتن کدهای تمیز و قابل نگهداری، به خوبی می درخشه.

 

اگر آماده هستی حرفه برنامه نویسی PHP خود را به سطح بالاتری ببری و در پروژه های هیجان انگیز ما نقشی کلیدی داشته باشی، ما شما را تشویق می کنیم که به راست چین ملحق بشی!
در راست چین، تخصص کدنویسیت به شکل دادن به تجربیات دیجیتالی که ما به کاربران خود ارائه می کنیم کمک می کنه. در ساختن آینده با ما همراه باش!

ارسال درخواست برای این موقعیت