038-31124

ارتباط با راست‌چین

Marketing کارآموز
کارآموز دیجیتال مارکتینگ
شهرکرد

 

آیا فردی خلاق و مبتنی بر داده هستی که به دنیای پرشتاب بازاریابی دیجیتال علاقمندی، ما بسیار هیجان زده هستیم که از یک بازاریاب دیجیتال پرشور دعوت کنیم تا به تیم نوآور ما ملحق بشه و اگر مهارت لازم را نداری اما علاقه مندی کمکت میکنیم به یکی از بهترین ها تبدیل بشی .ما نیاز به آدم های خود جوش داریم افرادی که بتوانند موقعیت های مختلف را مدیریت کرده و تیم ستاره های ما را تکمیل کنند. اگر حاضری به استاندارد های بالای ما برسی و هم پای شرکت ما رشد کنی، روزمه ات رو برای ما ارسال کن، چرا که همیشه اعضای تیم ما بر اساس عملکردشان ارتقاء می یابند، نه براساس سمت و نه بر اساس جایگاه.

 

به‌عنوان یک بازاریاب دیجیتال در راست چین:

  • فرصتی هیجان‌انگیز برای شکل دادن به حضور آنلاین ما داری در ایجاد کمپین‌های دیجیتال تاثیرگذار خواهی بود.
  • سابقه قوی در استراتژی های بازاریابی دیجیتال، مدرک لیسانس در بازاریابی، ارتباطات، یا یک رشته مرتبط، همراه با حداقل 1 سال تجربه عملی در بازاریابی دیجیتال از مزیت هات محسوب میشه ولی اگر از این مهارت ها فقط علاقه مندیشو داری با ما همراه شو
  • تولید محتوای جذاب، هک رشد، مدیریت کانال های رسانه های اجتماعی و تجزیه و تحلیل معیارهای عملکرد برای اصلاح مداوم تلاش های دیجیتالی را یاد خواهی گرفت .
  • مهارت در گوگل آنالیتیکس، ابزارهای سئو و پلتفرم های رسانه های اجتماعی مهارت های کلیدیت خواهد بود.
  • اگر یک متفکر خلاق با مهارت های ارتباطی عالی، هم نوشتاری و هم بصری هستی که بتونه به طور یکپارچه با تیم های متقابل همکاری کنه با ما همراه شو.

 

اگر آماده هستی که حرفه بازاریابی دیجیتال خود را به سطح جدیدی ببری، در یک محیط الهام بخش و مشارکتی کار کنی، ما شما را تشویقت می کنیم که به راست چین بپیوندی!در راست چین، ایده های نوآورانه شما تأثیر مستقیمی بر موفقیت برند ما خواهد داشت. بیا با هم مدل جدیدی از بازاریابی دیجیتال را شکل بدیم!

ارسال درخواست برای این موقعیت