038-31124

ارتباط با راست‌چین

QC تمام وقت
کارشناس محصول
شهرکرد

 

آیا شما یک متخصص با اشتیاق قالب و افزونه وردپرس هستید؟ ما مشتاقیم که از یک متخصص حرفه ای بررسی کیفیت محصولات دعوت کنیم تا به تیم متخصص ما در زمینه محصولات در راست چین بپیونده.
ما نیاز به آدم های خود جوش داریم افرادی که بتوانند موقعیت های مختلف را مدیریت کرده و تیم ستاره های ما را تکمیل کنند. اگر آنقدر قوی هستی که از پس چنین موقعیت حساس بربیای، به استاندارد های بالای ما برسی و هم پای شرکت ما رشد کنی، روزمه ات رو برای ما ارسال کن، چرا که همیشه اعضای تیم ما بر اساس عملکردشان ارتقاء می یابند، نه براساس سمت و نه بر اساس جایگاه.

به عنوان یک کارشناس محصول در راست چین

  • بررسی کیفیت و نقش اساسی در حفظ استانداردهای محصولات دیجیتال ما و ارائه یک تجربه کاربری برجسته به عهده توست.
  • چشمای عقاب برای بررسی جزئیات و درک کامل محصولات وردپرسی داری.
  • مدرک لیسانس در علوم کامپیوتر، توسعه وب یا یک رشته مرتبط، همراه با حداقل 1 سال تجربه در اکوسیستم وردپرس، شما را متمایز میکنه.
  • با تیم‌های توسعه و طراحی ما همکاری نزدیکی داری و قالب ها و افزونه‌های وردپرس را با دقت بررسی می‌کنی تا اطمینان حاصل کنی که آنها با بالاترین استانداردهای عملکرد، امنیت و کاربرپسندی مطابقت دارند.
  •   تواناییت برای انجام تست کامل محصول، شناسایی مشکلات احتمالی و ارائه بازخورد عملی در حفظ شهرت ما برای برتری بسیار مهمه.


    اگر آماده هستد که دروازه بان کیفیت محصولات وردپرس ما باشی و به شهرت تیم برای برتری کمک کنی، ما شما را تشویق می کنیم که به راست چین ملحق بشی!در راست چین،توجه شما به جزئیات و تعهد شما برای اطمینان از تجربیات استثنایی کاربر ضروریه. با ما همراه باشید تا بالاترین استانداردها را در قالب ها و افزونه های وردپرس محقق کنیم. بیا با هم کیفیت وب ایران راارتقاء دهیم.
ارسال درخواست برای این موقعیت