038-31124

ارتباط با راست‌چین

Design تمام وقت
طراح رابط کاربری (UI)
شهرکرد, دورکار

 

آیا یک طراح خلاق هستی که به زیبایی شناسی توجه داره و به ایجاد UI یکپارچه و لذت بخش علاقه منده؟ ما از یک طراح با استعداد UI برای پیوستن به تیم خلاق ما در راست چین استقبال میکنیم.ما نیاز به آدم های خود جوش داریم افرادی که بتوانند موقعیت های مختلف را مدیریت کرده و تیم ستاره های ما را تکمیل کنند. اگر آنقدر قوی هستی که از پس چنین موقعیت حساس بربیای، به استاندارد های بالای ما برسی و هم پای شرکت ما رشد کنی، روزمه ات رو برای ما ارسال کن، چرا که همیشه اعضای تیم ما بر اساس عملکردشان ارتقاء می یابند، نه براساس سمت و نه بر اساس جایگاه.

به عنوان یک طراح رابط کاربری در راست چین:

  • نقشی اساسی در تبدیل ایده ها به تصاویر خیره کننده ای داری که تعامل و رضایت کاربر را افزایش می ده.
  • حس ذاتی طراحی، درک دقیقی از اصول کاربر محور و نمونه کارهایی که تواناییت رو برای زنده کردن مفاهیم به نمایش بگذاره، همراهت داری.
  • مدرک لیسانس در طراحی گرافیک، طراحی تعاملی، یا یک رشته مرتبط، همراه با حداقل 2 سال تجربه در طراحی UI، ارزشمند خواهد بود.
  • با تیم UX و توسعه دهندگان ما برای ایجاد رابط های بصری و بصری جذاب در پلتفرم های مختلف همکاری نزدیک داری.
  • تخصصتت در ابزارهای طراحی مانند Adobe Creative Suite، Sketch، Figma یا موارد مشابه، همراه با درکت از اصول طراحی ریسپانسیو، در ارائه تجربیات کاربر سازگار و جذاب ضروریه.

 

اگر آماده هستی که نیروی محرکه ای در شکل دادن به هویت بصری محصولات و خدمات راست چین داشته باشی، تشویقت می کنیم که به ما ملحق شی! در راست چین، استعداد هنری و ظرافت طراحیت نقش مهمی در افزایش نحوه تعامل کاربران خواهد داشت. بیا با هم آینده رو طراحی کنیم!

ارسال درخواست برای این موقعیت